Dalībniekiem — XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Dalībniekiem

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018.gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Plānots, ka Svētkos piedalīsies ap 40 000 dalībnieku. Pirmo reizi notiks dalībnieku elektroniska reģistrācija.

Dalībnieku elektroniska reģistrācija notiks www.dziesmusvetki.lv no 1. līdz 13. februārim (ieskaitot), tāpēc Svētku rīkotāji aicina dalībniekus sagatavot nepieciešamo informāciju - e-pastu vai mobilā tālruņa numuru, kurš tiek lietots ikdienā, fotogrāfiju augšuplādei (seja ir centrā, nav aizsegta, gaišs fons, skatiens vērsts kamerā, attēlā nav citu personu un/vai priekšmetu, 460 x 575 pix, 5 MB max, formāts “jpg”). Dalībniekiem būs jānorāda visi kolektīvi, kuru sastāvā plāno piedalīties Svētkos, kā arī jāatzīmē primārais kolektīvs, kura nosaukums tiks rakstīt uz Dalībnieka kartes.

Gaidāmo Svētku Dalībnieku karte būs daudzfunckionāla – tā kalpos gan kā dalībnieka identifikācijas dokuments, gan kā dalībnieka ikdienas neatņemama sastāvdaļa, jo ar to varēs bez maksas izmantot Rīgas sabiedrisko transportu, saņemt ēdināšanas pakalpojumus Svētku norises vietās, iekļūt mēģinājumu un koncertu norises vietā.