Par Dziesmu un deju svētku oficiālo autopartneri kļuvis AS Wess — XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Par Dziesmu un deju svētku oficiālo autopartneri kļuvis AS Wess

2018. gada 23. februāris

23. februārī ar deju lieluzveduma Māras zeme un koncerta Vēl simts gadu dejai deju kolektīvu repertuāra apguves un Svētku dalībnieku atlases skatēm aizsāksies intensīvākais laiks ceļā uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem - skates, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti Svētku dalībnieki. 

Skates notiks visos Latvijas reģionos. Lai novērtētu Svētku potenicālo dalībnieku sniegumu, kopējais žūrijas komisijas locekļu nobrauktais kilometru skaits būs teju 20 000 km. Sagaidot skašu maratonu, par Dziesmu un deju svētku oficiālo autopartneri kļuvis AS Wess. „AS WESS kā vienam no tradīcijām bagātākajiem auto dīleriem Latvijā un kā vietējā kapitāla uzņēmumam ir prieks kļūt par oficiālo Dziesmu un deju svētku auto partneri. Lai Svētku rīkotājiem un dalībniekiem veiksmīgas skates,” nododot TOYOTA PROACE atslēgas koru un deju nozares žūrijas komisijas locekļiem, ceļa vārdus teica AS WESS padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Oskins.

“Dziesmu un deju svētki ir lielākais sabiedrības kopdarbs Latvijā – valsts, pašvaldības, nevalstiskās un privātās organizācijas turpina un ik gadu rada jaunu pienesumu mums visiem tik būtiskai tradīcijai. Skašu laikā ļoti svarīga ir mobilitāte, tāpēc esam ļoti gandarīti, kas AS Wess atsaucās mūsu aicinājumam un kļuva par Svētku oficiālo autorpartneri,” stāsta Svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča. Svētku rīkotāji arī aicina kolektīvu dalībniekus pašus kļūt par Svētku oficiālā Instagram