Biļetes

Biļešu tirdzniecība uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk - Svētki) pasākumiem pakāpeniski sāksies no 15. maija (plkst.10.00) savukārt, biļetes iepriekšējā rezervācijā, tostarp kasēs, varēs izpirkt no 22. maija. Biļešu tirdzniecību nodrošinās SIA “Biļešu paradīze”.

Kopējais biļešu skaits uz Svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu, no kuriem 74 % tiks nodoti publiskajai tirdzniecībai, 25 % būs iepriekšējā rezervācijā un 1 % tiks atvēlēts ielūgumiem. 43 000 biļešu tiks pārdotas iepriekšējā rezervācijā, no kurām lielākā daļa - 79 % - ir rezervēta Svētku dalībniekiem, 12 % daudzbērnu ģimenēm ar “Goda ģimenes karti”, 3 % pašvaldībām, 6 % pārējām grupām.

No 12.jūnija plkst.10.00 publiskajā tirdzniecībā nonāks iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku maksas pasākumiem. Publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, uz Noslēguma koncertu “Kopā Augšup” un tā ģenerālmēģinājumu (teju 2000 biļešu kopā), uz deju lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” (vairāk kā 1000 biļešu kopā), deju lielkoncertu “Balts” (vairāk kā 700 biļešu uz katru koncertu) u.c. maksas pasākumiem.

 

SĒDVIETU ZONAS:

Sēdvietu plāns Daugavas Stadionam (Deju lieluzvedums MŪŽĪGAIS DZINĒJS)

Sēdvietu plāns Mežaparka Lielajā estrādē (Noslēguma koncerts KOPĀ AUGŠUP)

 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR DZIESMUSVĒTKU BIĻEŠU IEGĀDI

VISPĀRĒJĀ INFORMĀCIJA

Kur meklēt Svētku programmu?
Aicinām savlaicīgi iepazīties ar Svētku programmu. Tā ir pieejama dziesmusvetki.lv. “Biļešu paradīzes” mājas lapā vismaz nedēļu pirms tirdzniecības uzsākšanas būs publicēti visi tirdzniecībā plānotie pasākumi ar aprakstiem, būtisko informāciju utt.

Kad sāksies biļešu tirdzniecība?
Biļetes tirdzniecība sāksies pakāpeniski un tikai interneta veikalā www.bilesuparadize.lv.

No 15. maija plkst. 10.00 būs iespējams iegādāties uz 15 notikumiem: Garīgās mūzikas koncertu, diriģentu kora koncertu “Diriģents”, vietas tribīnē Svētku gājiena laikā, Svētku Atklāšanas koncertu, vokālo ansambļu mūsdienu mūzikas koncertu “Skaņu portreti”, vokālo ansambļu garīgās mūzikas koncertu “Dievs. Daba. Cilvēks”, bērnu un jauniešu vokālo ansambļu koncertu “Es vēlos sev ko pastāstīt”, pūtēju orķestru lielkoncertu “Laiks iet pāri” un pūtēju orķestru latviešu mūzikas koncertu “Partitūra svētkiem”, kokļu mūzikas lielkoncertu “Laika upe” un nakts koncertiem - “Gaismas dārzs” un “Nakts dziesma”, mazākumtautību kolektīvu koncertu “Saules dziesmas audeklā”, vokāli simfoniskās mūzikas koncertu “Šūpulis”, tautas tērpu skati “Mēnesnīcā” un tautas mūzikas koncertu “Trejdeviņi spēlmanīši”.

No 17. maija plkst. 10.00 - biļetes uz deju koncertiem: lielkoncertu “Balts” Arēnā Rīga un lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” Daugavas stadionā.

No 19. maija plkst. 10.00 - uz koru lielkoncertu “Tīrums” un tā ģenerālmēģinājumu, Noslēguma koncertu “Kopā Augšup” un tā ģenerālmēģinājumu, kā arī Sadziedāšanas nakti (noslēguma koncerta biļešu īpašniekiem nav nepieciešams iegādāties atsevišķas biļetes).

Kad varēs iegādāties biļetes kasēs?
No 22. maija kasēs varēs turpināt iegādāties biļetes, ja vien interneta tirdzniecībā tās netiks pilnībā izpirktas. Par biļešu pārdošanas statistiku informācija būs pieejama dziesmusvetki.lv, kā arī Svētku sociālo mediju profilos.

Plānots, ka no 12. jūnija publiskajā tirdzniecībā - kasēs un internetā – būs nopērkamas iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes. Par to tiks ziņots atsevišķi.

Kad dalībnieki varēs izpirkt savas biļetes?
No 22. maija līdz 4. jūnijam.

Cik biļetes varēs iegādāties?
Vienā pirkuma reizē viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes uz katru Dziesmu un deju svētku pasākumu (piem., ja pircējs vēlas iegādāties biļetes uz 3 pasākumiem, tad maksimālais iegādājamo biļešu skaits – 12 biļetes). Kopīgais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits ir 20.

Vai bērniem nepieciešamas biļetes?
Bērniem līdz 7 gadiem (ieskaitot), ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, biļete nav jāpērk. Vēršam uzmanību, ka Noslēguma koncerta sākumlaiks ir plkst. 20.00 un paredzamais ilgums 4 stundas, savukārt Deju lieluzveduma sākumlaiks ir plkst. 22.00 un paredzamais ilgums 2 stundas.

Kur iegūt papildu informāciju?
Plašāka informācija par XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku programmu - www.dziesmusvetki.lv. Neskaidrību gadījumos par biļešu iegādi aicinām zvanīt +371 22001150 (darba dienās no 10.00 līdz 18.00), kā arī rakstīt .

"Biļešu paradīzes" maksas informatīvais tālrunis 9000 2000
Darba dienās 10:00-18:00
Maksa par zvanu € 0.69 minūtē (ieskaitot PVN)

info@bilesuparadize.lv

BIĻEŠU IEGĀDE INTERNETĀ
Par ko jāpārliecinās pirms veikt pirkumu internetā?
Aicinām pārliecinieties, ka:

 • jums ir savs profils “Biļešu paradīzē”. Ja nav, iesakām to izveidot pirms tirdzniecības uzsākšanas,
 • “Biļešu paradīzes” profilam piesaistītais epasts tiešām darbojas, jo uz to tiks sūtītas biļetes,
 • Jūsu bankas karte ir reģistrēta drošiem pirkumiem interneta vidē,
 • bankas noteikti maksājumu limiti atbilst jūsu iecerētajam pirkumam,
 • jums ir pieeja internetbankai.

Ko darīt, ja nav interneta pieslēgums?
Biļešu pārdošana sāksies darba dienā, tāpēc aicinām izmantot pašvaldības sniegto iespēju lietot publisko interneta tīklu bibliotēkās un citās pašvaldības telpās.

Ko darīt, ja, pērkot biļetes internetā, sistēma “nedarbojas”?
“Biļešu Paradīze” dara visu, lai šādas situācijas iespējamība tiktu novērsta. Rēķināmies ar lielu pieprasījumu, tāpēc tiek veikts viss nepieciešamais, lai tirdzniecības process noritētu netraucēti.

Kā tiks veidota virtuālā rinda?

 • Pirms tirdzniecības uzsākšanas visi lapas apmeklētāji tiks uzņemti virtuālā uzgaidāmā telpā,
 • Uzsākoties tirdzniecībai, tiks izveidota virtuāla rinda, un katram pircējam tiks piešķirts rindas kārtas numurs,
 • Sistēma nepārtraukti ziņos par rindas virzību,
 • Lūdzam turēt atvērtu un neiziet no rindas lapas, citādi vieta rindā var tikt zaudēta.

Kas ir rindas numurs?
Rindas numuri tiek piešķirti uzsākoties tirdzniecībai, tāpēc nav nekādas jēgas dežūrēt “Biļešu Paradīze” mājas lapā vairākas stundas vai dienas pirms tirdzniecības. Tas nedos nekādas priekšrocības.

INFORMĀCIJA DALĪBNIEKIEM
Kurus notikumus dalībnieki varēs apmeklēt bez maksas?
Dalībniekiem ar Dalībnieka kartēm būs iespējams par brīvu apmeklēt šādus Dziesmu un deju svētku maksas pasākumus:

 • atklāšanas koncertu,
 • tautas lietišķās mākslas izstādi “Mēnesnīcā”,
 • pūtēju orķestru lielkoncertu “Laiks iet pāri” un zaļumballi,
 • koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” (stāvvietās) un tā ģenerālmēģinājumu (stāvvietās),
 • noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu (stāvvietās) un Noslēguma koncertu “Kopā Augšup” (stāvvietās),
 • sadziedāšanās nakti.

Kad dalībnieki varēs izpirkt savas biļetes?
No 22. maija līdz 4. jūnijam.

PROGNOZĒJAMAIS PIEPRASĪJUMS
Vai iespējams, ka pirmajās tirdzniecības minūtēs pieprasījums pēc biļetēm daudzkārt pārsniegs piedāvājumu?

Prognozējam, ka pieprasījums pārsniegs piedāvājumu. Visi gribētāji pie biļetēm netiks. Iepriekšējo Svētku pieredze liecina, ka centrālie Svētku pasākumi – deju lieluzvedums un noslēguma koncerts - tiks pilnībā izpārdoti jau pirmajā tirdzniecības stundā.

Vai var gadīties, ka biļetes uz Svētku galvenajiem notikumiem tiks pārdotas jau pirmajās stundās?
Ņemot vērā lielo interesi un ierobežoto sēdvietu skaitu Daugavas stadionā un Mežaparka Lielajā estrādē, biļetes uz šiem koncertiem visticamāk tiks izpirktas ļoti ātri.

Svētku nedēļā notiks vairāk kā 60 pasākumi, no kuriem puse būs bezmaksas. Būtiskākie notikumi tiks rādīti gan tiešraidē, gan ierakstos Latvijas Televīzijā, internetā un uz lielajiem ekrāniem Rīgas pilsētvidē.

KAS IR IEPRIEKŠĒJĀ REZERVĀCIJA?
Saskaņā ar Dziesmu svētku padomē apstiprināto svētku biļešu politiku no 15. maija publiskajā tirdzniecībā nonāks 174 000 biļešu: 74 % no kopējā biļešu skaita. 25 % biļešu atbilstoši noteiktajam procentuālajam nosacījumam prioritāri tiek iepriekš rezervēti Svētku dalībniekiem (33 000 biļetes), Latvijas pašvaldībām kā Dziesmu svētku procesa uzturētājām, daudzbērnu ģimenēm ar “Goda ģimenes” karti u.c. mērķgrupām.

Biļešu preses konferences PPT

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.