Par biļešu tirdzniecību

Informācija atjaunināta 09.06.2023.
12.jūnijā publiskajā tirdzniecībā nonāks iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk - Svētki) maksas pasākumiem. Biļešu tirdzniecību nodrošina “Biļešu Paradīze”.

Biļetes
Kopējais biļešu skaits uz Svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu. No 12.jūnija plkst.10.00 publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz koru lielkoncertu “Tīrums. Dziesmas ceļš” un tā ģenerālmēģinājumu, uz Noslēguma koncertu “Kopā Augšup” un tā ģenerālmēģinājumu (teju 2000 biļešu kopā), uz deju lieluzvedumu “Mūžīgais dzinējs” (vairāk kā 1000 biļešu kopā), deju lielkoncertu “Balts” (vairāk kā 700 biļešu uz katru koncertu) u.c. maksas pasākumiem.

10 % atlaide tiks piemērota Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem, personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot atbilstošu apliecību un politiski represētajām personām, uzrādot atbilstošu apliecību.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopīgais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits - 20.

No 12.jūnija ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties biļetes arī uz tautas lietišķās mākslas izstādi “Mēs”, kas no 1.jūlija līdz 30.jūlijam būs skatāma Sporta ielā 2. Ieejas biļeti iegādāties varēs arī pie ieejas izstādē. Svētku dalībniekiem Svētku nedēļā izstādi iespējams apmeklēt bez maksas.

__________________

Biļešu tirdzniecība uz XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk - Svētki) pasākumiem pakāpeniski sāksies no 15. maija (plkst.10.00) savukārt, biļetes iepriekšējā rezervācijā, tostarp kasēs, varēs izpirkt no 22. maija. Biļešu tirdzniecību nodrošinās SIA “Biļešu paradīze”.

INFORMĀCIJA PAR VIRTUĀLO RINDU - Dziesmu svētki (bilesuparadize.lv)

 

Kopējais biļešu skaits uz Svētku pasākumiem ir 174 000 biļešu, no kuriem 74 % tiks nodoti publiskajai tirdzniecībai, 25 % būs iepriekšējā rezervācijā un 1 % tiks atvēlēts ielūgumiem. 43 000 biļešu tiks pārdotas iepriekšējā rezervācijā, no kurām lielākā daļa - 79 % - ir rezervēta Svētku dalībniekiem, 12 % daudzbērnu ģimenēm ar “Goda ģimenes karti”, 3 % pašvaldībām, 6 % pārējām grupām.

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.