Biļešu izpirkšana iepriekšējā rezervācijā - dalībniekiem

Biežāk uzdotie jautājumi par dalībnieku biļešu rezervāciju un to izpirkšanu.

Līdz kuram laikam kolektīvi varēja iesniegt savus pieteikumus biļetes iepriekšējai rezervācijai?
Pieteikumi tika apkopoti līdz 10. martam.

Kad varēs izpirkt rezervētās biļetes?
Iepriekš rezervētās biļetes būs iespējams izpirkt no 22. maija līdz 4. jūnijam. Laikā līdz 22. maijam (ieskaitot) uz pieteikumā norādīto e-pastu saņemsiet informāciju no “Biļešu paradīzes” par biļešu izpirkuma kārtību atkarībā no pieteikumā norādītā iegādes veida (kasēs vai internetā).

  • * Ja biļetes plānots izpirkt kasē – e-pastā tiks atsūtīts unikāls kods, kuru nosaucot pie kases varēs iegādāties pieteiktās biļetes. Visas biļetes jāizpērk vienā reizē. 
  • * Ja internetā plānots izpirkt līdz 16 biļetēm, tad e-pastā no “Biļešu paradīzes” tiks atsūtīta saite, kuru atverot varēs izpirkt biļetes veicot maksājumu ar karti vai internetbanku. 
  • * Ja internetā plānots izpirkt vairāk biļetes par 16, tad uz pieteikumā norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas “Biļešu paradīze” nosūtīs biļetes. 
  • * Biļetes var izpirkt līdz 4. jūnijam ieskaitot. Tomēr aicinām to neatlikt uz pašu pēdējo brīdi.
  • * Citi kolektīvi nevar izpirkt jums paredzētās vietas. Tiem, kas rēķinu apmaksās ātrāk nav nekādu priekšrocību uz nosacīti labākām, vai sliktākām vietām.

 

Vai biļetes varēs izpirkt internetā vai kasē?
Katrs kolektīvs sūtot pieteikumu ir norādījis vēlamo izpirkšanas veidu – kasē vai internetā. Ja nepieciešama pirkuma veida maiņa, aicinām sazināties, rakstot uz .

Ko darīt, ja e-pastā informācija no “Biļešu paradīzes” nav atnākusi?
* Pārbaudīt e-pasta mēstules (spam, junk)
* Pārliecināties, ka sūtījumu tiešām meklējat e-pastā, kas norādīts rezervācijā.
* Ja sūtījuma tiešām nav, tādā gadījumā jāraksta uz

Vai kolektīvs var izpirkt tikai daļu no pieteiktajām biļetēm? 
Nē, kolektīvam jāizpērk visas pieteiktās biļetes. Ja nepieciešams veikt biļešu skaita  maiņu, aicinām sazināties, rakstot uz 

Vai kolektīvs var atteikties no savas rezervācijas? 
Jā, kolektīvs var pieteiktās biļetes neiegādāties. Kolektīvu neizpirktās biļetes nonāks publiskajā tirdzniecībā. 

Vai sēdvietas kolektīva ietvaros būs blakus?
Jā, biļetes cenu kategorijas ietvaros kolektīviem rezervētas secīgi. 

Cik dalībnieki pieteikušies biļetei? 
Biļetēm pieteikušies vairāk kā 33 tūkstoši Svētku dalībnieki.

Vai pieteikties varēja arī diasporas kolektīvi? 

Kāpēc radušās izmaiņas kolektīvu rezervācijā?
Lielā pieprasījuma dēļ uz konkrētiem pasākumiem un konkrētām cenu kategorijām ne visos gadījumos ir bijusi iespēja nodrošināt biļetes dalībnieka izvēlētajā cenu kategorijā vai izvēlētajā norises datumā, tomēr katram kolektīvam pēc automātiska algoritma tika atrasta un piedāvāta līdzvērtīga alternatīva. Par šādu iespējamību kolektīvu vadītājus informējām gan uzsākot, gan noslēdzot dalībnieku biļešu iepriekšējās pieteikšanās procesu.

No visām biļetēm uz Svētku maksas pasākumiem iepriekšējai rezervācijai, tostarp, dalībniekiem, atvēlēti 25 %. Līdz ar to arī uz koncertiem, uz kuriem pieteicās dalībnieki, attiecas 25 % kvota iepriekšējai rezervācijai. Tā kā dalībnieku interese bija liela, ir veikta biļešu pārdale uz šī paša notikuma otru koncertu (deju koncertu gadījumā) vai ģenerālmēģinājumu (deju un kora koncertu gadījumā) pēc vienota algoritma.

Pēc kāda principa notika biļešu pārdale? 
Visiem biļešu pieteikumiem, kas pārsniedza pieejamās kvotas, tika piemērots vienāds, matemātisks pārdalīšanas algoritms.  

Pārdalījuma piemērs: 

  • * pieejamais biļešu skaits uz X koncertu ir 2000 biļetes;
  • * kopējais pieteikto biļešu skaits – 8000 biļetes;
  • * lai izveidotu biļešu piedāvājumu atbilstoši iespējām, visiem pretendentiem (kolektīviem) tiek piemērots vienots pārdalīšanas koeficients – 0,25, kas veidojas 2000:8000=0,25;
  • * ja kolektīvs uz X koncertu ir pieteicis 60 biļetes, bet šis kopskaits uz izvēlēto koncertu nav iespējams, tad 15 biļetes saņems uz pieteikto koncertu, bet 45 biļetes saņems uz līdzvērtīgu koncertu.

 

Ar ko sazināties par ar rezervāciju saistītiem jautājumiem? 
Aicinām rakstīt uz

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.