Pirmo reizi tiks pasniegta Kormūzikas balva. Aicinājums pieteikt pretendentus

Dziesmu svētku biedrība un Latvijas diriģentu asociācija aicina pieteikt kandidātus jaunai balvai - Kormūzikas balvai. Aizvadītāis gads noritēja XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku zīmē, īpaši akcentējot dziesmusvētku tradīcijas 150 gadi. Neraugoties uz to visā Latvijā izskanēja arīdzan daudzi spilgti kormūzikas notikumi, kurus veidoja mūus nozares profesionāļi. Aicinām izvērtēt un pieteikt Kormūzikas balvas nominācijām jūsu novada un arī valsts spilgtākos kormūzikas notikumus un personības!

PAR BALVU
2023. gadā Dziesmu svētku biedrība un Latvijas diriģentu asociācija nodibinājusi Kormūzikas balvu. Balva ir augstākais apbalvojums kormūzikas mākslā, kuru piešķir, lai novērtētu izcilākos sasniegumus kormūzikas nozarē, jaunradē, kā arī pedagoģiskajā darbā. Balva ir dibināta ar mērķi izcelt kormūzikas sasniegumus visā Latvijā, kā arī lai veicinātu diriģentu profesijas prestižu un sabiedrības izpratni par tās specifiku un nozīmi.

KAS var pieteikt pretendentus?
Pretendentus līdz 27. decembrim (ieskaitot) var izvirzīt valsts, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, kultūrvietas, kā arī citas juridiskas vai fiziskas personas.

KĀ pieteikt pretendentus?
Pretendentus viens izvirzītājs var pieteikt vienā, vairākās, kā arī visās kategorijās (ne vairāk kā 3 pretendentus vienā kategorijā),  aizpildot elektronisku anketu mājaslapā. Aicinām pieteikt pretendentus šādās nominācijas:
Gada koris,
Gada kora vadītājs/-a,
Gada kormūzikas koncerts,
Balva par mūža ieguldījumu kormūzikā,
Gada jaunrade kormūzikā,
Gada kormūzikas ieraksts,
Pārsteigums kormūzikā,
Gada kultūras, izglītības iestāde, kultūrvieta Rīgā. 

KAD notiks apbalvošana?
Pirmā Kormūzikas balvas ceremonija un koncerts notiks 2024. gada 20. janvārī Rīgā, Mežaparka estrādes Kokaru zālē. 

KAS rīko balvu?
Kormūzikas balva top pēc Dziesmu svētku biedrības, Latvijas diriģentu asociācijas iniciatīvas ar Rīgas valstspilsētas atbalstu.

Jautājumu gadījumos aicinām zvanīt 29414158  vai rakstīt 

Veidosim Kormūzikas balvu kopā!
Dziesmu svētku biedrība
Latvijas diriģentu asociācija

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.